Головбух: Бюджет

Уряд збільшив граничну суму витрат на придбання комп'ютерів

11 серпня 482

Уряд ухвалив рішення про збільшення граничної суми витрат на придбання персональних комп'ютерів на 7500 гривень.

Для цього постановою КМУ від 09.08.2017 № 593  внесені зміни до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів  державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету, затверджених постановою КМУ від 04.04.2001 № 332.

Відтак державні органи та установи, які утримуються за рахунок державного бюджету, не більше як на суму 20 500 грн, можуть придбавати:

  • персональний комп’ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор «миша», операційна система);
  • ноутбук.

Як і раніше, це обмеження не стосується захищених від зовнішнього впливу (вібрації, вологості, удару, температури) персонального комп’ютера (системного блока, монітора, клавіатури, маніпулятора «миша», операційної системи) та ноутбука, що закуповуються МЗС, Міноборони та його розвідувальним органом, МВС, СБУ, Нацгвардією, Нацполіцією, Держприкордонслужбою, Службою зовнішньої розвідки, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту, ДСНС та Управлінням державної охорони.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!