Головбух: Бюджет

Як виплачують матеріальну допомогу на оздоровлення для медичних працівників

19 червня 40

Фахівці Держпраці роз’яснили, як виплачують матеріальну допомогу на оздоровлення для медичних і фармацевтичних працівників.

На отримання допомоги на оздоровлення мають право медичні і фармацевтичні працівники як державних, так і комунальних установ охорони здоров'я.

Допомогу виплачують за наказом керівника установи у розмірі посадового окладу, затвердженого у штатному розкладі установи з урахуванням всіх підвищень (посадовий оклад, визначений у графі 12 тарифікаційного списку, без урахування інших доплат і надбавок).

Основною умовою для нарахування і виплати матеріальної допомоги на оздоровлення є надання щорічної оплачуваної відпустки.

У Держпраці наполягають на такому порядку виплати допомоги:

  • якщо відпустку надають за поточний робочий рік, матеріальну допомогу на оздоровлення виплачують у рамках фонду оплати праці (адже під час планування фонду оплати праці на поточний рік матеріальна допомога враховується);
  • якщо ж працівник у минулому році не був у відпустці і має намір скористатися своїм правом на відпустку у поточному році, виплату допомоги на оздоровлення за відпрацьований період проводять за рахунок економії фонду оплати праці.

За інформацією сайту Управління Держпраці в Кіровоградській області Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!