Головбух: Бюджет

Організуйте бухоблік у своїй установі за порадами найкращого тренера в Україні!

211
Тижневик «Головбух: Бюджет» запрошує Вас на семінар «Три кити бухобліку: нацстандарти, проведення, фінзвітність». Ви не лише дізнаєтеся про основи основ бухобліку — ваші робочі ситуації вирішуватиме найкращий і найдосвідченіший тренер із бухобліку в Україні — Фаїна Іскрижицька.

Фаїна Миколаївна є одним із засновників сучасної методології бухобліку, саме вона розробляла національні стандарти бухобліку в держсекторі. Завдяки гострому розуму та величезному життєвому досвіду вона може розв’язати будь-яку облікову задачу, розкласти на бухгалтерські проведення всі господарські операції, сформувати облікову політику для установ різних галузей і сфер діяльності. Для неї — немає непосильних професійних завдань.

Організуйте бухоблік у своїй установі за порадами найкращого тренера в Україні!

Розповімо лише про одне термінове відрядження нашої героїні, у якому їй довелося відновлювати роботу систем бухгалтерського обліку ГУ Державного казначейства України у Кіровоградській області.

У Кіровоградському  казначействі через пожежу були пошкоджені сервери і стався збій у роботі АС «Казна-Видатки» і АС «Казна-Доходи». Усі операції із виплати зарплати бюджетникам області за другу половину червня та оплати отриманих ними товарів і послуг за цей період проводили на рахунку, відкритому в Ощадбанку. Тож Фаїна Миколаївна мала організувати роботу казначеїв так, аби усі ці операції відобразити в АС «Казна-Видатки» та АС «Казна-Доходи» після відновлення їх роботи. А ще треба було сформувати щоденний оборотно-сальдовий баланс Кіровоградського казначейства.

І Фаїна Миколаївна виправдала славу одного з найкращих професіоналів Казначейства і впоралася із поставленим завданням. Її роботу з відновлення облікової системи можна було порівняти хіба що з роботою диригента, який керує величезним  оркестром. До складу такого «казначейського оркестру» входили всі працівники Кіровоградського казначейства та підпорядкованих йому районних і міських управлінь. А інструментами були АС «Казна-Видатки», система «Клієнт-Банк», АС «Казна-Доходи». Спільними зусиллями щоденний оборотно-сальдовий баланс Кіровоградського казначейства вдалося сформувати. І цьому вже не змогли завадити ані аварійне відключення електроенергії, ані неполадки в роботі сервера «Укртелекому». Фаїна Миколаївна передбачила це і наполягла на попередній перевірці роботи казначеїв в АС «Казна-Видатки».

Як бачите, навіть у такій неординарній ситуації професійні знання і досвід Фаїни Миколаївни допомогли врятувати Кіровоградське казначейство. Наразі Ви також маєте нагоду отримати професійну допомогу від найкращого тренера з бухобліку в Україні.

Поспішіть стати учасником семінару «Три кити бухобліку: нацстандарти, проведення, фінзвітність», у програмі якого:

1. Новації у бухгалтерському обліку:

  • Списана дебіторка — не витрати, списана кредиторка — не доходи
  • МШП в запасах, а канцприладдя — вже у складі МШП
  • Корпоративні картки: застосовуємо та обліковуємо
  • Грошові документи і поштові марки у їх складі: оприбутковуємо та списуємо правильно
  • Фінансова оренда: від первинки до звітності

2. Зміни у кореспонденції субрахунків:

  • Як оприбуткувати активи, отримані безоплатно чи від розбирання ОЗ та виявлені під час інвентаризації
  • Як нарахувати амортизацію на безоплатно отримані  необоротні активи
  • Які проведення застосовувати для обліку ПДВ

3. Переоцінка вартості житлового фонду: чи проводити, якщо індекси опубліковано із запізненням

4. Звіт про фінансовий результат: уникаємо помилок

5. ПДВ у сумі власних надходжень: відображаємо у бюджетній звітності

6. Осучаснені картки аналітичного обліку: опановуємо зміни

+ відповіді на усі Ваші запитання Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!