Головбух: Бюджет

Протокол розгляду тендерних пропозицій: складаємо за зразком

2039
Тендерний комітет замовника зібрався на засідання, аби розглянути тендерні пропозиції учасників і обрати з-поміж них переможця. Успішно провести це засідання і зафіксувати його результати допоможе зразок протоколу тендерного комітету про розгляд тендерних пропозицій.

Протокол розгляду тендерних пропозицій є важливим документом для законного перебігу процедури закупівлі.

Нагадаємо, що рішення тендерного комітету, який відповідає за організацію і проведення закупівель, оформлюється протоколом (ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII; далі — Закон про публічні закупівлі).

Тендерний комітет замовника на своєму засіданні має за результатами розгляду тендерних пропозицій визначити учасників, тендерні пропозиції яких відповідають умовам тендерної документації  та не відхилені згідно із Законом про публічні закупівлі.

Свої висновки тендерний комітет має задокументувати.

І відповідно, за результатами розгляду вжити заходів, передбачених статтею 28 Закону про публічні закупівлі. Зокрема: відомості, які містить протокол розгляду тендерних пропозицій, складений тендерним комітетом у паперовому вигляді, слід відобразити в протоколі розгляду тендерних пропозицій в електронній системі закупівель (за формою, затвердженою наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490). Оскільки більшість полів форми система заповнює автоматично, замовник має вписати лише результат розгляду тендерної пропозиції (відхилення тендерної пропозиції/допущення до аукціону) та підстави відхилення тендерної пропозиції згідно зі статтею 30 Закону про публічні закупівлі.

Увага!

Протокол розгляду тендерних пропозицій оприлюднюють протягом одного дня з дня його затвердження тендерним комітетом.

Нагадаємо: якщо за результатами розгляду тендерних пропозицій до оцінки допущено тендерні пропозиції менше ніж двох учасників, процедура закупівлі відміняється.

До речі, ми вже розповідали вам про особливості складання:

протоколу тендерного комітету для вибору авторизованого електронного майданчика для проведення закупівель

протоколу тендерного комітету для планування закупівель і оприлюднення річного плану закупівель

протоколу тендерного комітету про застосування переговорної процедури

протоколу тендерного комітету про відміну переговорної процедури закупівлі

протоколу тендерного комітету про визначення переможця.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!