Головбух: Бюджет

Коли акт ревізії фінансово-господарської діяльності установи можна звести на «0»

528
Час від часу ревізори проводять перевірки фінансово-господарської діяльності бюджетних установ. За таких перевірок вони мають виявити порушення законодавства та осіб, які їх припустилися. Усі свої висновки ревізори записують в акті ревізії. Аби найдопитливіші бухгалтери змогли побачити, що саме перевіряють ревізори і які висновки вони фіксують, наведемо зразок акта ревізії.

Нагадаємо, що акт ревізії — документ, який складають посадові особи органу державного фінансового контролю за результатами ревізії.

Загальні вимоги до інформації, яку ревізори мають зазначити у акті ревізії, визначено в Порядку проведення інспектування Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами, затвердженому постановою КМУ від 20.04.2006 № 550.

Зразок акт ревізії фінансово господарської діяльності можна скачати тут.

Бажаєте отримати вичерпну інформацію про те, що саме перевіряють ревізори, а потім відображають в акті ревізії?

Хочете дізнатись, як правильно зустріти ревізора, які документи йому надати та як коректно написати пояснення до акта ревізії?

Знаєте, як діяти, якщо ви не згодні з висновками ревізорів в акті ревізії?

Якщо не знаєте — скористайтеся порадами колишнього ревізора у публікації «Акт ревізії — не вирок для обізнаного бухгалтера».

Ба більше, загляньте до рубрики «Перевірки і контроль» тижневика «Головбух: Бюджет».

Редакція тижневика не даремно маркує публікації із цієї рубрики позначкою «Перевірка на «0». Експерти редакції вже кілька років поспіль спеціально готують для вас публікації за матеріалами актів ревізій.

Для керівників та бухгалтерів бюджетних установ вони:

  • показують порушення, яких припускається та чи та бюджетна установа,
  • аналізують, які саме норми законодавства порушили посадові особи цієї установи,
  • наводять рекомендації, як потрібно було діяти.

І кожен бухгалтер, який уважно проаналізував ситуацію і дотримався порад експертів «Головбух: Бюджет», може не боятися появи ревізора на порозі установи. Бо він знає всі їхні хитрощі і таємниці перевірок. Він знає, які господарські операції перевіряють ревізори насамперед і де під час цих операцій установи зазвичай припускаються порушень. І що головне — він знає, як діяти правильно!

Запевняємо, акт ревізії у такого бухгалтера буде схожим на зразок акта ревізії, який ми навели.

Не даремно ж кажуть, що обізнаний — означає озброєний.

Увага!

Якщо ви не є передплатником тижневика "Головбух: Бюджет", прочитати усі публікації ви зможете, взявши демодоступ. Зробити це можна вже зараз.Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!